Witam Cię bardzo serdecznie

Od najmłodszych lat moją pasja jest malarstwo. Już w szkole podstawowej każdy zeszyt wypełniony był rysunkami. Po za działalnością artystyczną zawsze lepiej odnajdywałam się w dziedzinach ścisłych. Idealnym połączeniem moich przeciwstawnych zainteresowań miała być architektura, którą wybrałam jako kierunek kształcenia. Ukończyłam dwa kierunki na wydziale architektury na Politechnice Krakowskiej. Architektura jednak nie stała się mi bliska. Na studiach utwierdziłam się w przekonaniu, że malarstwo jest moją dziedziną.

Na studenckie życie zarabiałam malując portrety i karykatury co pozwoliło mi na otwarcie własnej działalności zaraz po studiach. Dzięki tej decyzji poświęcam na malowanie sporo czasu i odnajduję w tym radość. Jestem szczęściarą, która kocha swoją pracę.

W życiu inspirują mnie inni ludzie, ich zachowania, emocje, interakcje międzyludzkie. Po za tym fascynuje mnie natura, jej różnorodność, przestrzeń. Kolejną wielką pasją mojego życia są górskie wędrówki i podróże. W górach, w naturalnych krajobrazie odnajduję spokój i poczucie wolności. W moich pracach często pojawiają się te motywy. Ludzka postać, portret emocjonalny to dla mnie szczególnie bliski temat.

Jeżeli marzysz o pięknym obrazie, portrecie lub chcesz obdarować nim bliską osobę zapraszam Cię do współpracy. Wspólnie stworzymy niepowtarzalne dzieło sztuki

Katarzyna Kuciel