Rozglądasz się za unikatowym podarunkiem dla bliskiej kobiety? Obejrzyj naszą subtelną biżuterię artystyczną. Są to wisiorki w szkle ze wzorami stworzonymi farbą olejną.

Z łatwością dobierzesz je pod charakter obdarowanej osoby czy preferowanego przez nią stylu ubioru. Możesz się również kierować jej ulubionym kwiatem, ponieważ część obrazów przedstawia przyciągające wzrok okazy róży, maków czy słoneczników. Źródłami inspiracji dla ich powstania były także krajobrazy przyrodnicze (jak góry, woda, księżyc) oraz zwierzęta (np. ptaki). Niektóre z artykułów zostały udoskonalone także błyszczącymi refleksami.

Dostępna w pracowni biżuteria ręcznie malowana jest przykładem nietuzinkowego wykorzystania oraz połączenia umiejętności projektowych i graficznych. W pracach widać kunszt zamknięty w małym okienku, które ozdobi kobiecy dekolt i szyję. Wszystkie posiadają również zawieszkę na rzemyk oraz dwa rodzaje kształtów: okrąg i owal. Oprawione są srebrną lub miedzianą ramką, okalającą jasne, jak i ciemne tonacje rysunków.

Zaprezentowane w naszej galerii wyroby biżuterii handmade z pewnością przypadną do gustu osobom o wrażliwej naturze, kochającym łagodne barwy, ogrody i leśne spacery.

no images were found