Zamówienie karykatury:

W celu zamówienia karykatury proszę wysłać mailem zdjęcia portretowanych osób oraz opis pomysłu na scenerię. Jeżeli nie mają Państwo własnego pomysłu chętnie pomogę i zaproponuję kilka opcji. Maluję karykatury portretowe- twarze są naturalne aby zachować jak najwierniejsze podobieństwo. Na życzenie twarze mogą być zabawnie zniekształcone.
Po uzgodnieniu zamówienia proszę o wpłatę 30 % zaliczki. Pozostałą kwotę wpłacają Państwo po otrzymaniu maila ze zdjęciem gotowej pracy.
Czas realizacji od 3 dni do 2 tygodni

Zamówienie portretu:

W celu zamówienia portretu proszę wysłać mailem dobrej jakości zdjęcie portretowanej osoby. Możliwa jest zmiana ubioru oraz dodanie tła. W przypadku portretu większej ilości osób możliwe jest połączenie kilku zdjęć. Po uzgodnieniu zamówienia proszę o wpłatę 30 % zaliczki. Pozostałą kwotę wpłacają Państwo po otrzymaniu maila ze zdjęciem gotowego portretu. czas realizacji portretu akwarelowego – od 3 dni do 2 tygodni czas realizacji portretu olejnego – od 2 tygodni dni do 1 miesiąca
portretu akwarelowego – od 3 dni do 2 tygodni czas realizacji portretu olejnego – od 2 tygodni dni do 1 miesiąca

Zamówienie obrazu olejnego:

W celu zamówienia obrazu olejnego proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jeżeli przedmiotem obrazu jest zdjęcie, kopia obrazu lub dysponują Państwo innymi inspiracjami proszę o przesłanie materiałów mailem. Czas realizacji zamówienia zależny od formatu i stopnia skomplikowania obrazu. Wysokość zaliczki ustalana jest indywidualnie.

Kontakt

  e-mail:  kuciel.art@gmail.com
  tel:      693 623 034 

  Form Space
  ul. Pękowicka 61
  32-087 Zielonki
  woj. małopolskie
  NIP: 9452158431