Wybór odpowiedniego prezentu dla pary młodej to zawsze trudne zadanie. Każda osoba jest inna, ale istnieją pewne uniwersalne prezenty, które powinny spodobać się każdemu. W tym artykule chciałabym opowiedzieć Ci o czterech z nich, które moim zdaniem są najlepsze. W skrócie, są to: pieniądze, karykatury dla nowożeńców oraz wyposażenie domowe. Ranking jest subiektywny, ale przy wyborze starałam się kierować dwoma wskazówkami:

  • Po pierwsze – Prezent powinien być wyjątkowy. Nie może to być coś, co można kupić w pierwszym lepszym sklepie. Chodzi o to, żeby pokazać szacunek i wysiłek włożony w wybór prezentu. Jeśli ktoś się zorientuje, że szykując prezent dla niego, po prostu poszłaś do najbliższego sklepu i kupiłaś byle co, to raczej nie ucieszy go ten fakt.
  • Po drugie – Prezent powinien być praktyczny. Nie chcemy dawać czegoś, co właściwie nijak nie przyda się obdarowanemu. „Praktyczny” nie musi oznaczać „nudny”. Obrazy i karykatury na zamówienie są tego świetnym przykładem – są praktyczne, ponieważ możesz je powiesić na ścianie i użyć jako dekoracji, ale przy tym są zabawne i interesujące.

Tak oto powstała ta lista. Każdy element tutaj jest nie bez powodu, więc jeśli chcesz już poznać moje TOP 4 prezentów ślubnych, to czytaj dalej!

Gotówka

Nie oszukujmy się – jest to najbardziej uniwersalny i „bezpieczny” prezent, jaki tylko można dać. Każdy potrzebuje pieniędzy. Każdy też lubi dostawać pieniądze. Za pieniądze możemy rozwiązać niektóre nasze problemy i kupować rzeczy, które lubimy. Nikt się do tego nie przyzna, ale wielu z nas wolałoby dostać po prostu pieniądze zamiast kolejnego bezużytecznego albumu na zdjęcia.

  Jak Zamówić Wymarzony Obraz na Prezent?

Poza tym weź również pod uwagę to, że wesele to bardzo duży wydatek, więc para młoda na pewno doceni dodatkowy zastrzyk gotówki. Jeśli jednak naprawdę chcesz dać coś spersonalizowanego, to czytaj dalej.

Karykatury dla nowożeńców

karykatury dla nowożeńców

Karykatura mojego autorstwa

Kolejnym dobrym pomysłem na prezent jest karykatura na zamówienie. Uważam, że karykatury dla nowożeńców są świetnym prezentem, ponieważ jest to coś kreatywnego i coś, czego pewnie jeszcze nigdy nie mieli. Takie karykatury zazwyczaj rysowane są ze zdjęcia (przynajmniej ja tak robię – sprawdź, jak wyglądają moje karykatury), a czas oczekiwania to od 3 dni do 2 tygodni. Jest to zależne od wielkości pracy, ale także od ilości zamówień. Dlatego pamiętaj, żeby zamówić karykaturę wystarczająco wcześnie, aby zdążyła ona zostać wykonana przed ślubem.

Dlaczego karykatura to świetny prezent i to nie tylko dla nowożeńców? Ponieważ jest to prezent wyjątkowy. Nie jest to coś, co można znaleźć w każdym sklepie, więc jest to zdecydowanie specjalna

rzecz. Obdarowani z pewnością będą przypominać sobie o Tobie za każdym razem, gdy na nią spojrzą. Jeśli chcesz zamówić dobrze wykonaną karykaturę w dobrej cenie, to skontaktuj się ze mną.

Sprzęt i wyposażenie do domu

Tak, wiem że nie brzmi to zbyt romantycznie, ale w moim TOP 4 postanowiłam umieścić również sprzęt domowy. Dlaczego? Cóż, tak jak wspominałam wcześniej, ślub to bardzo kosztowne przedsięwzięcie. Dlatego taki sprzęt po prostu im się przyda. Będą Ci bardzo wdzięczni, że odciążysz ich chociaż z części zakupów wyposażenia domowego, które będą musieli zdobyć do swojego nowego domu jako młoda para.

Pamiętaj żeby zrobić najpierw mały wywiad i dowiedzieć się, czego mogą potrzebować, a co już mają! Żeby się nie okazało, że będą mieć np. dwie mikrofalówki, ale ani jednej pralki.

  Karykatura ze zdjęcia - jakie są jej zalety?

Wydaj trochę więcej pieniędzy na dobrej jakości sprzęt. Pamiętaj, że zgodnie z naszymi dwiema „wskazówkami”, prezent powinien być praktyczny, ale też wyjątkowy. Dlatego nie kupuj najtańszych modeli. Jeśli ogranicza Cię budżet, to lepiej kup np. dobrej jakości, piękny czajnik elektryczny zamiast tanich brzydkich mebli czy zmywarki klasy „F”. W ten sposób zaoszczędzisz pieniądze i wręczysz coś porządnego.

Personalizowane szlafroki

Tutaj kolejny świetny przykład prezentu, który jest zarówno niepowtarzalny, jak i praktyczny. Karykatury na zamówienie są bardzo unikalne i nietypowe, ale to nie jedyna ciekawa opcja. Personalizowane ręczniki również są super prezentem, ponieważ spełniają oba warunki dobrego prezentu. Są wyjątkowe, bo są tworzone na zamówienie specjalnie pod Twoje wytyczne i są praktyczne, ponieważ można się nimi opatulić 🙂

Co można wydrukować na takim szlafroku?

Możliwości są nieograniczone. To Ty najlepiej znasz swoich bliskich, więc wiesz, co może im się spodobać. Ale jeśli potrzebujesz małej inspiracji, oto kilka pomysłów:

  • Zdjęcie ich zwierzaka lub dzieci;
  • Zdjęcie ich dwójki razem;
  • Zdjęcie partnera;
  • Pierwsza litera imienia partnera lub nawet całe imię (koniecznie jakimś ładnym fontem);
  • Zabawny obrazek lub mem;
  • Sentencja życiowa, ciekawe motto lub napis „Kocham Cię”;
  • Albo… połącz dwa prezenty w jeden i podaruj spersonalizowany szlafrok z karykaturą. Karykatury dla nowożeńców w formie szlafroka to musi być hit!

Źródło: Wikipedia Karykatura


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *