Portret na zamówienie jest w dzisiejszych czasach bardzo popularnym prezentem. Będzie właściwy na wiele okazji. Znalezienie odpowiedniego zdjęcia nie stanowi już problemu, a nawet jest coraz łatwiejsze, ze względu na dostępność lepszej jakości aparatów fotograficznych, a także nieograniczony przesył danych. Te czynniki sprawiają, że bardzo często decydujemy się na podarowanie naszym bliskim właśnie takiego prezentu.

Gdzie zamówić portret na zamówienie

Portret na zamówienie – prezent wyjątkowy

Taki wyjątkowy prezent, jak portret na zamówienie to nie tylko wspomnienie czy pamiątka minionych czasów lub wzruszającej chwili. Jest to również piękna ozdoba wnętrza w Państwa domu, która może być w nim obecna przez okres wielu pokoleń.

portret na zamówienie

Portret na zamówienie

Tego rodzaju prezent, jakim jest portret na zamówienie to bardzo osobisty oraz unikalny podarunek. Dlatego jest niezwykle ważne, aby artysta stworzył go z całkowitym zaangażowaniem, jak i z pasją. Podczas wykonywania takiej pracy przez artystę jest istotne nie tylko świetnie odwzorowanie podobieństwa, szczegółów oraz realizm, ale także to, aby dzieło oddawało wspaniałe doznania, wrażenia estetyczne, a także zawierało w sobie cząstkę duszy tworzącego go artysty. Tylko wtedy możecie mieć Państwo gwarancję otrzymania unikalnego, wspaniałego oraz wartościowego na wiele lat dzieła.

Portret na zamówienie – prezent z jakiej okazji?

Jest wiele momentów z jakich okazji można wręczyć bliskiej nam osobie prezent w postaci portretu na zamówienie. Są to takie sytuacje, jak na przykład:

– ślub, wesele – ten jeden z najpiękniejszych dni życia świetnie nadaje się do uwiecznienia go w postaci portretu. Może być on prezentem dla rodziców, aby im podziękować albo po prostu szczególną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Nie jest istotny powód. Liczy się wspaniały efekt końcowy danego dzieła,

  Oprawa obrazu - na co zwrócić uwagę?

– urodziny, rocznica – takie okazje, jak urodziny lub rocznica przynoszą okazję do obdarowania bliskiego prezentem, jakim jest portret na zamówienie. Często, gdy są to okrągłe rocznice, artysta pracuje na zniszczonych, bardzo starych zdjęciach, które mają niesamowitą wartość dla danej osoby. Potęguje ją wykonany na podstawie takiego zdjęcia portret,

– komunia, chrzest – nie każdemu wystarczy tylko i wyłącznie zdjęcie z takiego ważnego okresu jako pamiątka. To właśnie dlatego jest to bardzo dobra okazja do wykonania portretu naszych dzieci. Chrzest lub pierwsza komunia święta są to wyjątkowo ważne uroczystości. Po minionych latach, prezent w postaci takiego portretu będzie nam przypominał te ważne chwile, a wizerunki dzieci, które utrwalimy właśnie w taki sposób przetrwają o wiele więcej czasu niż klasyczne, zwykłe zdjęcia,

– każda inna istotna dla danej osoby okazja – każdy moment, który jest ważny dla Państwa, można uwiecznić w postaci portretu na zamówienie.

Portret na zamówienie

Maluję portrety olejne, jak i akwarelowe na płotnie ze zdjęć albo obrazy, które przedstawiają bliskie Państwu osoby w szczególny sposób między innymi poprzez połączenie postaci z krajobrazem, w szczególnym, charakterystycznym ubiorze itp.

Podczas malowania portretów na zamówienie chętnie służę radą oraz pomocą, a także jestem otwarta na różnego rodzaju interesujące pomysły.

Technika malowania farbą olejną umożliwia wprowadzenie niewielkich popraw, zmian w trakcie tworzenia dzieła. Charakterystyczne dla farby olejnej jest to, że dzięki niej możemy uzyskać głębię barwy, efekt blasku, przezroczystości czy konkretnej, szczególnej faktury. Obrazy, które zostały wykonane techniką malowania farbami olejnymi są niesamowicie trwałe.

Za to portrety malowane akwarelą mogą być bardzo wyraziste albo delikatne. Akwarelą jest profesjonalna wodna farba, która umożliwia uzyskanie wyrazistego konturu oraz plam barwnych o różnego rodzaju intensywności. Portret w tej technice wykonuję na podstawie zdjęcia. Jeśli chodzi o portety większej ilości osób, istnieje możliwość połączenia zdjęć.

  Gdzie zamówić karykaturę na prezent?

Przyjmuję zlecenia od osób z Krakowa oraz jego okolic, lecz maluję obrazy na zamówienie również dla klientów z innych części kraju.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *